ترخیص اجزاوقطعات جرثقیل

ترخیص اجزاوقطعات جرثقیل

ترخیص اجزاوقطعات جرثقیل ازگمرک بوشهر

 1. مشاوره رایگان واردات و خرید اجزا و قطعات جرثقیل  تلفن تماس: ۰۹۱۷۷۷۸۹۵۸۳
 2.  در سریعترین زمان ممکن از ۴ تا ۱۴ روز
 3. مناسب ترین و رقابتی ترین قیمت واردات اجزاو قطعات جرثقیل در بین سایر ترخیص کاران
 4. انجام خرید  اجزا و قطعات جرثقیل در حجم های مورد نیاز شما از چین و سایر کشور ها
 5. معرفی قطعات یدکی جرثقیل

  جرثقیل ها از مهمترین ماشین آلات صنعتی لیفتینگ بار هستند. قطعات یدکی جرثقیل در مواردی که ابزار لیفت باربرداری یا هریک از اجزا جرثقیل به دلیل استفاده مکرر خراب شود، به کار بسته می شوند. این ابزارها شامل انواع قلاب ها، کابین ها و برخی قطعات یدکی موتور هستند. شناخت صحیح قطعات یدکی جرثقیل و اجزای جرثقیل می تواند در تصمیم گیری بهتر اپراتورها و پیمانکاران موثر باشد. فرسودگی هر کدام از این قطعات میتواند، ایمنی کار را در هنگام لیفتینگ بار کاهش دهد. انواع درام ها، وینچ ها، سیم بکسل ها، کوپلینگ ها، بافرها، قرقره ها، کابین ها، پایه مهار جرثقیل، چنگک جرثقیل، چرخ دنده ها و انواع قطعات موتور(در شرایط محیطی پر از گرد و غبار) مستعد خرابی می باشند و باید به طور سالانه تعویض شوند.

 6. ترخیص اجزا جرثقیل

  ترخیص اجزا جرثقیل

  چنگک جرثقیل

  یکی از مهم ترین قطعات یدکی جرثقیل که به جای قلاب نصب می شود، چنگک می باشد. چنگک ها به اپراتورها امکان تخلیه بار های فله ای را میدهد. این ابزار برای لیفتینگ بار محموله های نامنظم یک انتخاب عالی است، از این رو شما می توانید این ابزار را در معادن زغال سنگ و سنگ های قیمتی، کارخانجات فولاد و محل های تفکیک زباله مشاهده کنید. انتخاب آلیاژ مناسب برای ساخت چنگک می تواند سبب افزایش طول عمر این قطعه شود.

 7. ترخیص اجزا ئ قطعات جرثقیل

  ارسال اجزا ئ قطعات جرثقیل

  قلاب جرثقیل

  یکی از مهم ترین قطعات یدکی جرثقیل که از مهمترین ابزار لیفت باربرداری به حساب می آید، قلاب می باشد. قلاب ها همواره در خطر زنگ زدگی هستند و از همین رو باید چند سال یکبار تعویض شوند. قلاب به دلیل تحمل بیشترین بار ممکنه یکی از حساسترین اعضای جرثقیل و تعیین کننده ایمنی کار با آن می باشد. طراحی صحیح قلاب ها و استفاده از آلیاژهای مناسب در تولید آن ها بسیار مهم است. شاید غیر قابل باور باشد، اما قلاب روی قدرت لیفتینگ بار بسیار موثر است و در صورت انتخاب نادرست می تواند توان بیشینه جرثقیل شما را کاهش دهد.

 8. واردات اجزا وقطعات جرثقیل

  واردات اجزا وقطعات جرثقیل

  گروه بازرگانی مهیار تجارت خاورمیانه با بیش از ۸ سال سابقه در امر ترخیص کالا و کلیه خدمات ترخیص کالا، خرید کالا، حواله جات حمل و نقل از مبدا تا مقصد انبار مورد نظر به صورت تخصصی و در کمترین زمان ممکن با کمترین هزینه انجام می دهد. جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر در رابطه با ترخیص و واردات اجزا و قطعات جرثقیل از راه های زیر اقدام نمایید:

  • تلفن شرکت : ۰۷۷۳۳۳۵۱۳۴۲
  • شماره همراه :۰۹۱۲۰۷۶۳۳۲۱
  • فکس : ۰۷۷۳۳۳۳۷۳۲۳
  • ایمیل : MTG@Gomrok.net
  • آدرس: بوشهر -خیابان نادر -کوچه بانک قوامین -ساختمان بامداد -واحد ۶
  نظرات