ترخیص رایانه

ترخیص رایانه

 1. مشاوره رایگان واردات و خریدرایانه ۰۹۱۷۷۷۸۹۵۸۳
 2.  در سریعترین زمان ممکن از ۴ تا ۱۴ روز
 3. مناسب ترین و رقابتی ترین قیمت واردات رایانه دربین سایر ترخیص کاران
 4. انجام خرید   رایانه مورد نیاز شما از چین و سایر کشور ها
 5. مدتی در فارسی به کامپیوتر «مغز الکترونیکی» می‌گفتند. بعد از ورود این دستگاه به ایران در اوایل دهه ۱۳۴۰ نام کامپیوتر به‌کار رفت. واژه رایانه در دو دهه اخیر رایج شده و به‌تدریج جای کامپیوتر را می‌گیرد. واژه رایانه پارسی است و از فعل پارسی رایاندن به معنی سامان دادن و مرتب کردن آمده. معنی واژگانی رایانه می‌شود ابزار دسته‌بندی و ساماندهی.
 6. ترخیص رایانه

  ترخیص رایانه

  انواع کامپیوتر (رایانه)

  کامپیوتر ها به چهار دسته ابر کامپیوتر ها، کامپیوترهای بزرگ، کامپیوتر های کوچک، ریز کامپیوتر ها تقسیم می شوند. کامپیوتر ها از نظر نوع پردازش داه ها به سه نوع / کامپیوتر های آنالوگ، کامپیوتر های دیجیتال و کامپیوتر های ترکیبی تقسیم می شوند.

 7. ترخیص کامپیوتر

  ترخیص کامپیوتر

  در بین سخت افزارهای کامپیوتر، در صنعت تکنولوژی، CPU مغز کامپیوتر به شمار می‌رود. وظیفه پردازش اطلاعات ورودی و خروجی کامپیوتر شما بر عهده پردازنده مرکزی (CPU) است. در واقع CPU‌ ها تراشه های الکترونیکی هستند که انجام عملیات پردازشی، منطقی، ریاضی و کنترلی را بر عهده دارند. ریز پردازنده‌ها اصلی ترین و مهم‌ترین قسمت یک رایانه می باشند.

  پردازشگر مرکزی خود شامل قسمت‌های زیر می‌باشد:

  واحد حساب و منطق
  حافظه ثبات
  واحد کنترل
  حافظه سریع

 8. ترخیص انواع رایانه

  ترخیص انواع رایانه

  گروه بازرگانی مهیار تجارت خاورمیانه با بیش از ۸ سال سابقه در امر ترخیص کالا و کلیه خدمات ترخیص کالا، خرید کالا، حواله جات حمل و نقل از مبدا تا مقصد انبار مورد نظر به صورت تخصصی و در کمترین زمان ممکن با کمترین هزینه انجام می دهد. جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر در رابطه با ترخیص و واردات رایانه اقدانم نمایید

  • تلفن شرکت : ۰۷۷۳۳۳۵۱۳۴۲
  • شماره همراه :۰۹۱۲۰۷۶۳۳۲۱
  • فکس : ۰۷۷۳۳۳۳۷۳۲۳
  • ایمیل : MTG@Gomrok.net
  • آدرس: بوشهر -خیابان نادر -کوچه بانک قوامین -ساختمان بامداد -واحد ۶
  نظرات