ترخیص لوازم الکترونیکی

ترخیص لوازم الکترونیکی

 1. مشاوره رایگان واردات و خرید لوازم الکترونیکی۰۹۱۷۷۷۸۹۵۸۳
 2.  در سریعترین زمان ممکن از ۴ تا ۱۴ روز
 3. مناسب ترین و رقابتی ترین قیمت واردات لوازم الکترونیکی دربین سایر ترخیص کاران
 4. انجام خرید  لوازم الکترونیکی مورد نیاز شما از چین و سایر کشور ها
   
 5. ترخیص لوازم الکترونیکی

  ترخیص لوازم الکترونیکی

  وسایل و ابزارهای آزمایشگاهی

 6. در الکترونیک یکی از مهم‌ترین بخش یادگیری و کار با علم الکترونیک محسوب می‌شود بدین خاطر داشتن لوازم و ابزارهای آزمایشگاهی برای هر تکنسین و کارشناس الکترونیک ضروری است و  وجود این ابزارها و وسایل به مقدار زیادی کار مارا دقیق‌تر و حرفه‌ای‌تر و آسان‌تر می‌کند و نداشتن آن‌ها مارا دچار مشکلات فراوانی می‌کند.

 7. آمپرمتر

  در مدارها از آمپرمتر برای اندازه‌گیری جریان استفاده می‌شود. آمپرمتر سری در مدار قرار می‌گیرد. امروزه یک دستگاه مولتی متر می‌تواند هر سه کمیت ولتاژ، جریان و مقاومت را اندازه‌گیری کند

 8. ولت‌متر

  در مدارها از ولت‌متر برای اندازه‌گیری ولتاژ استفاده می‌شود. ولت‌متر به‌صورت موازی در مدار قرار می‌گیرد. مولتی متر نیز می‌تواند این کمیت را به ما نشان دهد.

 9. اهم‌متر

  در مدارها از اهم‌متر برای اندازه‌گیری مقاومت استفاده می‌شود. برای این منظور اهم‌متر را به دو سر مقاومت وصل می‌کنند و …

 10. واردات وسایل الکترونیکی

  واردات وسایل الکترونیکی

  وسایل آزمایش و اندازه گیری نه تنها برای اندازه گیری مشخصه های مدار مورد استفاده قرار می گیرند، بلکه برای تنظیم و درجه بندی و نیز عیب یابی و تعمیر مدار نیز مفید واقع می شوند. امروزه محدوده بسیار وسیعی از وسایل اندازه گیری الکترونیک ارائه شده اند، که نه تنها از نظر پیچیدگی، بلکه از نظر قیمت نیز با یکدیگر تفاوتهای زیادی دارند.

 11. گروه بازرگانی مهیار تجارت خاورمیانه با بیش از ۸ سال سابقه در امر ترخیص کالا و کلیه خدمات ترخیص کالا، خرید کالا، حواله جات حمل و نقل از مبدا تا مقصد انبار مورد نظر به صورت تخصصی و در کمترین زمان ممکن با کمترین هزینه انجام می دهد. جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر در رابطه با ترخیص و واردات لوازم الکترونیکی اقدام نمایید

  • تلفن شرکت : ۰۷۷۳۳۳۵۱۳۴۲
  • شماره همراه :۰۹۱۲۰۷۶۳۳۲۱
  • فکس : ۰۷۷۳۳۳۳۷۳۲۳
  • ایمیل : MTG@Gomrok.net
  • آدرس: بوشهر -خیابان نادر -کوچه بانک قوامین -ساختمان بامداد -واحد ۶
  نظرات