ترخیص چارچوب مبلمان

ترخیص چارچوب مبلمان

ترخیص چارچوب مبلمان ازگمرک بوشهر

 1. مشاوره رایگان واردات و خرید چارچوب مبلمان تلفن تماس: ۰۹۱۷۷۷۸۹۵۸۳
 2.  در سریعترین زمان ممکن از ۴ تا ۱۴ روز
 3. مناسب ترین و رقابتی ترین قیمت واردات چارچوب مبلمان در بین سایر ترخیص کاران
 4. انجام خرید  چارچوب مبلمان در حجم های مورد نیاز شما از چین و سایر کشور ها
 5.  
 6. در بین انواع مبل هایی که توسط طراحان و تولیدکنندگان مبل طراحی و تولید شده‌اند مبل های راحتی طرفداران بیشتری دارند زیرا تنوع بالای آن ها و قیمت مناسب و ابعاد کوچکتر آنها نسبت به سایر مبل های دیگر باعث شده که این مبل ها طرفداران زیادی داشته باشند. اما هنوز هم مبل های استیل یا سلطنتی و همچنین های کلاسیک طرفداران خاص خودشان را دارند. خیلی از افراد سعی می‌کنند برای خانه‌های مجلل و تشریفاتی خود از مبلمان استیل یا سلطنتی استفاده کنند و می توان گفت که این نوع مبلمان بهترین انتخاب برای مهمانی ها می باشد و جلوه ویژه ای را به سالن پذیرایی شما می بخشد.
 7. ترخیص چارچوب مبلمان

  ترخیص چارچوب مبلمان

  تفاوت مبل استیل و سلطنتی

  در این بین خیلی از افراد تشخیص نمی دهند که تفاوت هایی بین مبل استیل و کلاسیک وجود دارد و این دو را با هم اشتباه می گیرند، اما باید بدانید که بین این دو دست مبل تفاوتهای وجود دارد و به علت همین تفاوتهاست که این مبل ها به دو دسته تقسیم بندی شده اند. در هر دوی این نوع مبلمان منبت کاری های وجود دارد ولی منبت کاری ها و طرح هایی که روی مبل کلاسیک وجود دارد خیلی ساده تر از مبل استیل است. در مبل های استیل کنده کاری ها و طرح ها خیلی ظریف تر و پیچیده تر از مبل کلاسیک است و در بیشتر مبل های استیل شما می بینید که تاج وجود دارد و این تاج ها معمولا در وسط مبل قرار دارد و بیشتر منبت کاری ها روی تاج پیاده میشود.

  ولی از اولین تفاوت های بارز و مشخصی که بین مبل استیل و بقیه مبل ها وجود دارد تعداد اجزای این مبل ها است. معمولا مبل های استیل در قالب های هفت نفره و نه نفره عرضه می شود. افراد با توجه به نیاز خود می‌توانند هر کدام را که بخواهند تهیه کنند. برای خرید مبلمان حتما به متراژ و فضایی که قرار است مبل در آن قرار گیرد توجه کنید زیرا قرار دادن مبل زیاد در محیط های کوچک باعث میشود که نه تنها محیط زیبا نباشد بلکه آرامش را از محیط می گیرد و تردد افراد دچار مشکل می شود.

 8. ترخیص انواع مبلمان

  ترخیص انواع مبلمان

  پارچه مبلمان سلطنتی

  همانطور که کلاف و چهارچوب مبل در استحکام و کیفیت مبلمان تاثیر زیادی دارد پارچه ی مبل های سلطنتی هم در جلوه و زیبایی آن تاثیر چشمگیری دارد و پارچه هایی که در ساخت مبل های استیل استفاده می شوند جلوه های بسیار زیبایی دارند و تنوع بالایی دارند و اخیراً از پارچه های نانو برای ساخت برای روکش مبل های استیل زیاد استفاده می شود. یکی از ویژگی این پارچه ها این است که آب نمی تواند در این پارچه ها نفوذ کند. همچنین از دیگر ویژگی های پارچه های نانو این است که ضد لکه ضد چروک و ضد بو و باکتری است و استحکام بالایی دارد و دیرتر رنگ خود را از دست میدهد ولی قیمت بالایی دارد که با توجه به ویژگی هایی که گفتیم منطقی به نظر می رسد. البته شما می توانید از پارچه هایی که قیمت خیلی کمتری دارند و زیبا هستند هم استفاده کنید و در عوض از یک خیاط بخواهید که برای مبلمان شما روکش پلاستیکی یا پارچه ای تهیه کند تا از آسیب رسیدن به مبلمان جلوگیری کنید.

 9. ترخیص انواع مبلمان

  ترخیص انواع مبلمان

  گروه بازرگانی مهیار تجارت خاورمیانه با بیش از ۸ سال سابقه در امر ترخیص کالا و کلیه خدمات ترخیص کالا، خرید کالا، حواله جات حمل و نقل از مبدا تا مقصد انبار مورد نظر به صورت تخصصی و در کمترین زمان ممکن با کمترین هزینه انجام می دهد. جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر در رابطه با ترخیص و واردات چارچوب مبلمان  از راه های زیر اقدام نمایید:

  • تلفن شرکت : ۰۷۷۳۳۳۵۱۳۴۲
  • شماره همراه :۰۹۱۲۰۷۶۳۳۲۱
  • فکس : ۰۷۷۳۳۳۳۷۳۲۳
  • ایمیل : MTG@Gomrok.net
  • آدرس: بوشهر -خیابان نادر -کوچه بانک قوامین -ساختمان بامداد -واحد ۶
  نظرات