ترخیص کالای خواب

ترخیص کالای خواب

ترخیص کالای خواب از گمرک بوشهر

  1. مشاوره رایگان واردات و خرید انواع کالای خواب تلفن تماس: ۰۹۱۷۷۷۸۹۵۸۳
  2.  در سریعترین زمان ممکن از ۴ تا ۱۴ روز
  3. مناسب ترین و رقابتی ترین قیمت واردات کالای خواب در بین سایر ترخیص کاران
  4. انجام خرید  کالای خواب در حجم های مورد نیاز شما از چین و سایر کشور ها
  5.  

شاید سرراست‌ترین دسته‌بندی برای کالای خواب این باشد که هرآنچه را که مربوط به خواب است، لوازم و کالای خواب بدانیم. در این میان، تخت‌خواب و لوازم جانبی آن را که بخش عمده آنها از چوب یا فلز تهیه می‌شود، با عبارت سرویس خواب می‌شناسیم. هرچند انواع تشک هم در دسته لوازم خواب قرار می‌گیرند اما وقتی صحبت از کالای خواب می‌شود، معمولا انواع پتو، بالش، روتختی و … مد نظر است.

ترخیص کالای خواب

ترخیص کالای خواب

انواع کالای خواب

کالای خواب، مجموعه وسایلی است که برای داشتن خوابی راحت خریداری و استفاده می‌شوند. این وسایل نه تنها به منظور گرما و راحتی، بلکه برای جلوه تزئینی هم استفاده می‌شوند. رختخواب بخش قابل جابجایی و قابل شستشو از محیط خواب است. کالای خواب مجموعه متنوع زیادی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها ست روتختی (سرویس روتختی) ، ملحفه ، پتو، بالشت، کوسن، لحاف و تشک هستند که هر کدام از آنها تنوع زیادی در نوع جنس و طراحی را دارند.

ترخیص کالای خواب

ترخیص کالای خواب

تاریخچه کالای خواب

در حدود ۳۴۰۰ سال قبل از میلاد فرعون‌های مصری، رختخواب‌های خود را از سطح زمین به یک سطح بلند منتقل کردند. ملحفه‌ در مصر به عنوان نمادی از نور و پاکی و همچنین سمبل سعادت دیده می‌شد.در تشک‌های امپراتوری رم از پشم، پر و نی استفاده میشد. در ژاپن هم محتوای انواع تشک ها با پنبه بوده است. در دوره رنسانس تشک‌ها با پر و نی پر شده و سپس با ابریشم، مخمل یا ساتن پوشیده می‌شدند. در قرن ۱۸، اروپایی‌ها شروع به استفاده از قاب‌های تختخوابی ساخته‌شده از چدن و تشک‌های با محتوای پنبه ، کردند.همینطور پیش رفت تا رختخواب و ست خواب به شکل امروزی درآمد

ترخیص کالای خواب

واردات کالای خواب

گروه بازرگانی مهیار تجارت خاورمیانه با بیش از ۸ سال سابقه در امر ترخیص کالا و کلیه خدمات ترخیص کالا، خرید کالا، حواله جات حمل و نقل از مبدا تا مقصد انبار مورد نظر به صورت تخصصی و در کمترین زمان ممکن با کمترین هزینه انجام می دهد.

جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر در رابطه با ترخیص و واردات انواع کالای خواب راه های زیر اقدام نمایید:

  • تلفن شرکت : ۰۷۷۳۳۳۵۱۳۴۲
  • شماره همراه :۰۹۱۲۰۷۶۳۳۲۱
  • فکس : ۰۷۷۳۳۳۳۷۳۲۳
  • ایمیل : MTG@Gomrok.net
  • آدرس: بوشهر -خیابان نادر -کوچه بانک قوامین -ساختمان بامداد -واحد ۶
 
  نظرات