ترخیص کولر

ترخیص کولر

  1. مشاوره رایگان ترخیص و خرید انواع کولر تلفن تماس: ۰۹۱۷۷۷۸۹۵۸۳
  2. ترخیص انواع کولر در سریعترین زمان ممکن از ۴ تا ۱۴ روز کاری
  3. مناسب ترین و رقابتی ترین قیمت ترخیص کولر در بین سایر ترخیص کاران
  4. انجام خرید کولر مختلف در حجم های مورد نیاز شما از چین و سایر کشور ها

 

ترخیص کولر  نیز یکی دیگر از شاخه های فعالیت های شرکت مهیار تجارت خاورمیانه می باشد که به صورت حرفه ای و تخصصی و در کمترین زمان ممکن کالای مورد نظر شما را با کمترین هزینه های گمرکی از گمرک ترخیص می نماید.

 

ترخیص کولر

ترخیص کولر

ترخیص کولر

وظیفه کولر گازی منزل‌تان این است که گرما را از داخل منزل گرفته به خارج از منزل منتقل کند و بدین ترتیب، فضای خانه را برای‌تان خنک سازد. کولر گازی دارای اجزای مختلفی است که در کنار یکدیگر به فعالیت پرداخته و سیستم را تشکیل می‌دهند. گرما را از هوا بیرون کشیده و هوای خنک را در منزل منتشر می‌کند. هوا با عبور از بین لوله‌های سرد پیچ در پیچ به نام کویل اواپراتور، سرد می‌شود. این مشابه زمانی است که آب از روی پوست‌تان تبخیر شده و باعث احساس خنکی می‌شود. در کویل اواپراتور، ماده‌ای وجود دارد به نام «مبرد» که با دریافت گرمای محیط، از حالت مایع به گاز تبدیل می‌شود. 

واردات کولر

واردات کولر

کولر گازی، مانند بسیاری دیگر از وسایل و لوازم برقی، به سرویس و نگهداری نیاز دارد.

یکی از کارهای مهم در سرویس کولر گازی، تمیز کردن فیلتر آن است. معمولا خودتان می‌توانید فیلتر را تمیز کنید و نیازی به سرویس‌کار ندارید.

اگر کولر گازی شما به طور طبیعی کار نمی‌کند و به اندازه کافی هوای سرد نمی‌دهد، یا نیاز به شارژ مجدد دارد، یا گردش هوای آن دچار مشکل شده. برای حل این مشکلات، نیاز به سرویس‌کار دارید..

واردات انوع کولر

واردات انوع کولر

 

گروه بازرگانی مهیار تجارت خاورمیانه با بیش از ۸ سال سابقه در امر ترخیص کالا و کلیه خدمات ترخیص کالا، خرید کالا، حواله جات حمل و نقل از مبدا تا مقصد انبار مورد نظر به صورت تخصصی و در کمترین زمان ممکن با کمترین هزینه انجام می دهد.

جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر در رابطه با ترخیص و واردات کولر از راه های زیر اقدام نمایید:

  • تلفن شرکت : ۰۷۷۳۳۳۵۱۳۴۲
  • شماره همراه :۰۹۱۲۰۷۶۳۳۲۱
  • فکس : ۰۷۷۳۳۳۳۷۳۲۳
  • ایمیل : MTG@Gomrok.net
  • آدرس: بوشهر- خیابان نادر -کوچه بانک قوامین – ساختمان بامداد -واحد ۶

 

 

 

  نظرات