ترخیص گوشت مرغ

ترخیص گوشت مرغ

ترخیص گوشت مرغ زگمرک بوشهر

 1. مشاوره رایگان واردات و خرید انواع گوشت مرغ تلفن تماس: ۰۹۱۷۷۷۸۹۵۸۳
 2.  در سریعترین زمان ممکن از ۴ تا ۱۴ روز
 3. مناسب ترین و رقابتی ترین قیمت واردات گوشت مرغ در بین سایر ترخیص کاران
 4. انجام خرید  گوشت مرغ در حجم های مورد نیاز شما از چین و سایر کشور ها
 5. اگر بخواهیم گوشت مرغ را در یک کلام شرح دهیم، “همه کاره بودن” توضیح مناسبی است. تردیدی نیست که مرغ جایگزینی سالم و مناسب برای گوشت قرمز می ‏باشد
 6. ترخیص گوشت مرغ

  ترخیص گوشت مرغ

  منبع خوب پروتئینی:

  مرغ منبع خیلی خوب پروتئین است و ۱۲۰ گرم آن حدود ۷۰ درصد نیاز پروتئین بدن را برآورده می ‏سازد.

  همان‏ طور که می ‏دانید بدن ما انسان ‏ها از پروتئین تشکیل شده است و پروتئین ها از واحدهای ساختمانی به نام اسید آمینه. ما اسید آمینه ‏های لازم برای ساخت پروتئین‏ های بد‏ن‏ مان را از منابع حیوانی و گیاهی آن دریافت می‏ کنیم و با آنها، پروتئین‏ مورد نیاز بدن ‏مان را بازسازی می ‏کنیم.

 7. ترخیص گوشت مرغ

  ترخیص گوشت مرغ

 8. مرغ ارگانیک خوشمزه تر و بهتر از مرغ غیرارگانیک

  از طرق مختلف، مرغ ارگانیک در مسئله سلامتی و تغذیه، مرغ غیر ارگانیک را شکست می دهد. به عنوان مثال، برخلاف بسیاری از مرغ های طبیعی، به مرغ های ارگانیک مواد نگهدارنده یا مواد افزودنی غیر ارگانیک تزریق نمی شود. بسته به خوراک، آنها حاوی اسیدهای چرب امگا ۳ بیشتری نیز هستند که برای سلامتی انسان ضروری هستند و نقش مهمی در رشد و نمو بدن ما دارند. علاوه بر آن، مرغهای ارگانیک حاوی مقدار کمتری سالمونلا (یک باکتری خطرناک معروف به ایجاد مسمومیت غذایی) نسبت به مرغ های معمولی بزرگ شده هستند.

 9. واردات مرغ

  واردات مرغ

 10. گروه بازرگانی مهیار تجارت خاورمیانه با بیش از ۸ سال سابقه در امر ترخیص کالا و کلیه خدمات ترخیص کالا، خرید کالا، حواله جات حمل و نقل از مبدا تا مقصد انبار مورد نظر به صورت تخصصی و در کمترین زمان ممکن با کمترین هزینه انجام می دهد. جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر در رابطه با ترخیص و واردات گوشت مرغ از راه های زیر اقدام نمایید:

  • تلفن شرکت : ۰۷۷۳۳۳۵۱۳۴۲
  • شماره همراه :۰۹۱۲۰۷۶۳۳۲۱
  • فکس : ۰۷۷۳۳۳۳۷۳۲۳
  • ایمیل : MTG@Gomrok.net
  • آدرس: بوشهر -خیابان نادر -کوچه بانک قوامین -ساختمان بامداد -واحد ۶
  نظرات