صادرات یونجه

صادرات یونجه

 

مشاوره رایگان تلفن تماس: ۰۹۱۷۷۷۸۹۵۸۳
در سریعترین زمان ممکن (یک روز کاری)
مناسب ترین و رقابتی ترین قیمت صادرات در بین سایر صادرکنندگان
صادرات یونجه در حجم های مورد نیاز شما به کشورهای قطر، بحرین، عمان ,کویت و …

 

یکی از نکات مهمی که در مورد ارسال یونجه به خارج وجود دارد و شما باید از آن اطلاع داشته باشید، این است که به کشورهای اروپایی این کالا صادر نمی شود، بلکه تنها به کشورهایی مانند پاکستان، عراق وعمان,کویت , قطر  … این کالا را صادر می کنند

 

صادرات یونجه

ارسال یونجه 

 


برای صادرات یونجه

به خارج شما باید در ابتدا آن دسته از کشورهای خارجی که به یونجه و ارسال آن نیاز دارند را به خوبی شناسایی کنید و سپس کالای درخواست آنها را صادر کنید. برخی از کشورهایی خارجی که به صادرات یونجه نیاز دارند عبارت می باشند از :
۱٫ برای صادرات یونجه به خارج باید بدانید که ایالت متحده عربی به این کالا نیاز دارد و کشورهای گوناگون آن برای دریافت این کالا سفارش های خود را ثبت می نمایند. دقت داشته باشید از آنجایی که درخواست این کالا بسیار زیاد می باشد باید بسته بندی های و نحوه ارسال آنها را با دقت بسیاری انجام دهید تا رضایت مشتری را به دست آورید.

 

 


۲. کشورهایی که در حاشیه خلیج فارس هستند هم از جمله کشورهایی به شمار می روند که ثبت سفارش برای ارسال یونجه دارد و هر ساله یونجه بسیار زیادی به این کشور صادر می شود. از آنجایی که ارز برای کشور ایران ارزش زیادی دارد، باید بدانید که مبلغ دریافت شده برای صادرات یونجه به خارج ارز می باشد و همین مسئله موجب می گردد که چرخه اقتصادی کشور رونق و بهبودی بیشتری به دست آورد. برای اینکه درآمد و سود بیشتری از صادرات یونجه داشته باشید، باید به نحوه ارسال آنها دقت زیادی نمایید

 

 

صادرات یونجه

صادرات یونجه  

 


گروه بازرگانی مهیار تجارت خاورمیانه با بیش از ۸ سال سابقه در امر صادرات کالا و کلیه خدمات ترخیص کالا، خرید کالا، حواله جات حمل و نقل از مبدا تا مقصد انبار مورد نظر به صورت تخصصی و در کمترین زمان ممکن با کمترین هزینه انجام می دهد.
. جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر در رابطه با صادرات کره از راه های زیر اقدام نمایید:
. تلفن شرکت : ۰۷۷۳۳۵۵۴۴۵۱
. شماره همراه :۰۹۱۲۰۷۶۳۳۲۱
. فکس :۰۷۷۳۳۵۵۴۴۵۱

ایمیل : MTG@Gomrok.net

. آدرس:بوشهر,خیابان نادر,کوچه بانک قوامین , ساختمان بامداد , واحد ۶

 

 

  نظرات